Kettingkast Gazelle Linea Lang voor de oudere Gazelle modellen, in de kleur Pather Black, Deze kettingkast is er in twee lengte maten ! Lees productdetails voor meer informatie !
Kettingkast van Gazelle model Linea Lang Panther Black
Deze kettingkast is jaren gemonteerd op de oudere modellen Gazelle fietsen.
Deze kettingkast is leverbaar in twee lengte maten
Het Model Linea Lang en het Model Linea Kort
Het Model Linea Lang
Deze kettingkast zat o.a. op de modellen Primeur en Impala met 28 Inch wielen De modellen met een 66 graden frame De lengte van deze kettingkast is 65 cm de hoogte is 19 cm.
Het model Linea Kort
Deze kettingkast zat o.a. op modellen Free, Trendy, Touche. De modellen met een 70 graden frame. De lengte van deze kettingkast is 61 cm de hoogte is 19 cm.
Als u twijfelt aan de maat is dit na te meten met de oude kettingkast.
Deze kettingkast zit aan de achterzijde vast met twee inbusboutjes M5 met een grote kop. Deze inbusboutjes worden niet met de kettingkast meegeleverd. Deze zijn los te bestellen ons artikelnummer is 1113
Deze kettingkast is nog maar in een beperkt aantal kleuren leverbaar.